استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, ماینر

در حالی که ETHW طی 2 هفته 35 درصد از دست داده است، Defi TVL شبکه PoW بیش از 1200 درصد افزایش یافته است.

از زمان راه‌اندازی ارز دیجیتال ethereumpow (ETHW)، قیمت‌های بازار نقدی نزدیک به 12 درصد در طول هفت روز گذشته کاهش یافته است. علیرغم این واقعیت که طی دو هفته گذشته ETHW 35 درصد ارزش دلاری خود را کاهش داده است، اقتصاد رمزی شبکه و اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (defi) رشد کرده است.
قیمت های بازار نقطه ای ETHW کاهش می یابد، در حالی که ارزش کل شبکه قفل شده در Defi افزایش می یابد
بازارهای Ethereumpow (ETHW) در چند وقت اخیر چندان داغ نبوده اند و از آنجایی که ارزش دارایی کریپتو قبل از شروع به کار شبکه اصلی ثبت شد، ETHW تقریباً 88 درصد از بالاترین رکورد ثبت شده دو ماه پیش در 3 سپتامبر 2022 کاهش یافته است.
طی دو هفته گذشته در برابر دلار آمریکا، ارزش اتریومپو (ETHW) حدود 35 درصد کاهش یافته است. در روز سه‌شنبه، 18 اکتبر 2022، دارایی کریپتو در 24 ساعت گذشته بین 6.94 تا 7.34 دلار به ازای هر واحد رد و بدل شده است.
علاوه بر این، پس از ثبت نزدیک به 70 تراهش در ثانیه (TH/s) هش ریت، کل قدرت هش ETHW در سراسر جهان به 37.66 TH/s کاهش می یابد. در حالی که دارایی رمزنگاری بومی شبکه ETHW در چند وقت اخیر عملکرد ضعیفی از نظر بازار داشته است، ارزش کل قفل شده (TVL) ETHW در حالت defi به شدت افزایش یافته است.
آمارهای defillama.com نشان می دهد که TVL ETHW حدود 3.69 میلیون دلار است پس از سوابق نشان داده شده در 24 سپتامبر، که TVL 283،153 دلار بود. این به این معنی است که از 24 سپتامبر یا در 24 روز گذشته، ارزش TVL ETHW به میزان 1209٪ افزایش یافته است.
آمار Defillama.com نشان می دهد که تقریباً 13 پروتکل ETHW defi مختلف به شبکه اختصاص داده شده است. صرافی غیرمتمرکز (dex) Uniwswap، که نباید با Uniswap اشتباه گرفته شود، بزرگترین پروتکل defi در ETHW امروز است با 52.13% تسلط بر 3.69 میلیون دلار فعلی.
طبق اطلاعات ثبت شده در 18 اکتبر، پلتفرم dex حدود 1.92 میلیون دلار دارد. دومین پروتکل بزرگ مرتبط با ETHW defi Lfgswap حدود 1404733 دلار ارزش قفل شده دارد. این بدان معنی است که Uniwswap و Lfgswap بر اکثر اکوسیستم defi ETHW از نظر TVL تسلط دارند.

While ETHW Has Lost 35% in 2 Weeks, PoW Network’s Defi TVL Swelled by More Than 1,200%

ETHW تقریباً دوازده توکن با کل اکوسیستم توکن ETHW (از جمله ETHW) به ارزش تقریبی 800 میلیون دلار دارد. پروتکل ETHW از نظر موقعیت هایی که امروزه توسط TVL در دفی برگزار می شود، شماره 83 است، در حالی که شبکه Ethereum Classic (ETC) امروز حدود 119 است. اکوسیستم defi ETC از نظر اندازه TVL بسیار کوچکتر از ETHW است، زیرا معیارهای defillama.com نشان می دهد که TVL کلاسیک Ethereum امروز در بین پنج پروتکل Defi مختلف 537243 دلار است.
بیشتر ETC TVL بین دو پروتکل defi بر روی زنجیره Ethereum Classic که شامل Hebeswap و Etcswap است، نگهداری می شود. ارزش ETC در مقایسه با ETHW بسیار بزرگتر است و ارزش بازار 3.24 میلیارد دلاری دارایی نیز در مقایسه با دارایی رمزنگاری جدید معرفی شده عظیم است.

بازگشت به لیست