تجارت, فناوری, فناوری و تجارت, ماینر

جدیدترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در سال 2021

با شتاب گرفتن استخراج ارزهای رمزنگاری شده، قصد داریم جدیدترین محصولاتی که در سال 2021 عرضه می شوند را معرفی کنیم تا استخراج کنندگان بیت کوین بدانند برای خرید باید به دنبال چه چیزی باشند.

اخیرا شرکت های بزرگ ثبت شده عموما ابراز علاقه زیادی به استخراج بیت کوین (BTC) برای کسب درآمد بیشتر کردند. به همین دلیل نگرانی ها در خصوص ماینینگ برطرف شد.

می دانیم که افزایش شدید ماینینگ در سال جاری مستقیماً با افزایش چشمگیر قیمت ارزهای رمزپایه ارتباط مستقیم دارد. در طول تابستان گذشته بیت کوین را می شد با کمی بیش از 10،000 دلار خریداری کرد اما اکنون قیمت آن بیش از دو برابر شده است. آلتکوین ها هم عقب نیستند. اتر (ETH) در این ماه به 650 دلار رسید و (Litecoin (LTC اخیراً بالاتر از 117 دلار شده در حالیکه شش ماه پیش آن را فقط با 41 دلار می شد خریداری کرد.

از آنجا که تحلیلگران قیمت انتظار دارند روند صعودی بازار تا سال 2021 ادامه داشته باشد، به روزترین پیشنهادات سخت افزاری جهت ماینینگ تقاضای زیادی دارند.

وقتی صحبت از استخراج بیت کوین می شود، استخراج کنندگان ASIC گزینه اصلی سخت افزار هستند. اخیراً Riot Blockchain، 15000  نسخه از سری Antminer 19 شامل (S19 Pro ، S19 و T19) را خریداری کرده است که باید در سال 2021 تحویل داده شود. ناتانیل جاستین یو ، مدیر تیم بازاریابی بین المللی در Bitmain ، به Cointelegraph تأکید کرد که مدلهای سری 19 Antminer که در ماه مه سال 2020 منتشر شد ، مورد تقاضای زیاد قرار گرفتند.

جدیدهای ASIC :

سال آینده ، Bitmain همچنان با استفاده از ماینرهای سری 19 ASIC به کاربران خدمات رسانی خواهد کرد. به گفته این شرکت سازنده، راه حل های جدیدی که به افزایش کارایی استخراج کمک می کند ، اجرا خواهد شد.

شرکت سازنده چینی دیگر، Canaan Creative، مدل جدیدی از ماینر AvalonMiner 1246 را در ماه سپتامبر معرفی کرد که ادعا می کند 30٪ بازده بهتری نسبت به مدل قبلی دارد. طبق گفته سازنده، AvalonMiner 1246 می تواند به 90 تراهش در ثانیه برسد، در حالی که سری A11 به طور متوسط ​​60-68 تراهش در ثانیه پردازش می کند. گفته می شود این ماینر از ژانویه در دسترس خواهد بود. اگرچه این مدل از نظر عملکرد نسبت به سری Antminer 19 پایینتر است ، اما کمی ارزان تر است.

برای استخراج کارآمد ، انتخاب هر یک از اجزای مهم است. جدا از کارت GPU و مادربرد صحیح ، اینترنت و برق بدون وقفه یک امر ضروری است. علاوه بر این ، تجهیزات استخراج ارزهای رمزپایه بسیار پر سر و صدا هستند و می توانند داغ شوند ، بنابراین ماینرها باید نکات ایمنی را رعایت کنند. هنگام استخراج در منزل ، اجرای دکل در یک اتاق تهویه مطبوع بهترین گزینه برای گرم بودن و بالکن در صورت عدم گرم بودن است. همچنین مهم است که یک منبع تغذیه قدرتمند با قدرت کافی و از همه مهمتر با محافظت در برابر مشکلات الکتریکی انتخاب کنید.

بازگشت به لیست