استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت, ماینر

تراولف ده میلیون دلار سرمایه تازه گردآوری می‌کند

روز دوشنبه 12 دسامبر 2022، شرکت استخراج بیت‌کوین Terawulf مستقر در مریلند اعلام کرد که این شرکت 10 میلیون دلار سرمایه برای پرداخت بدهی‌ها گردآوری کرده است. این شرکت همچنین گفت که یک قرارداد با Bitmain بازسازی کرده است که به گنجایش خود ماینینگ این شرکت امکان می‌دهد تا ۱۶۰ مگاوات ظرفیت استخراج Terawulf را به طور کامل گسترش دهد.

ماینرهای بیت‌کوین امسال با مشکل مواجه بوده‌اند، زیرا نرخ بیت‌کوین (BTC) سود هر شرکت‌کننده ماینینگ در سراسر جهان را کاهش داده است. در 12 دسامبر، شرکت سهامی عام Terawulf Inc. (Nasdaq: WULF) فاش کرد که این شرکت موفق شده است 10 میلیون دلار سرمایه برای بازپرداخت بدهی‌ها جمع آوری کند.

جزییات بیانیه مطبوعاتی تراولف، «شرکت در نظر دارد از مجموع درآمد خالص برای بازپرداخت پیش‌پرداخت با یورک‌ویل استفاده کند و همزمان اخطاری به یورک‌ویل برای پایان دادن به SEPA که در 2 ژوئن 2022 منعقد شده بود و برای دیگر اهداف کلی شرکتی صادر کند».

افزون بر این، تراولف توانسته است یک قرارداد با بیت‌مین را بازسازی کند تا 8200 دستگاه استخراج بیت‌کوین مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را به عملیات این شرکت بیافزاید. با تحویل تدریجی 8200 ماینر، این شرکت در حال افزایش هدف تخمینی خود ماینینگ سه ماهه نخست 2023 به 44450 ماینر متعلق به 5 [exahash در ثانیه] (EH/s) از برآورد قبلی خود از 36250 ماینر متعلق به (4.3 EH/s) است.

طی شش ماه گذشته، سهام تراولف 56.07 درصد کاهش داشته است و در طول سال گذشته، سهام 93.89 درصد کاهش یافته است. با این حال، طی پنج روز گذشته، WULF در برابر دلار آمریکا 14.69 درصد افزایش یافته است. سهام Terawulf تفاوتی با بیشتر سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ندارد که طی 12 ماه گذشته کاهش قابل توجهی داشته‌اند.

نظرخان، بنیانگذار و مدیرعامل Terawulf، روز دوشنبه توضیح داد که علیرغم محیط چالش برانگیزی که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین با آن روبرو هستند، شرکت او موقعیت خوبی دارد. شکی نیست که تجارت معدن در 12 ماه گذشته چالش برانگیز بوده است. با این حال، ما از نظر استراتژیک به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان کم‌هزینه بیت‌کوین، قرار داریم و به توسعه استراتژیک و محتاطانه عملیات خود ادامه می‌دهیم و در عین حال بر صرفه‌جویی در هزینه و حاشیه سود تمرکز می‌کنیم».

بازگشت به لیست