رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, مقالات

بیت‌کوین و اتریوم به پایین‌ترین نرخ دو هفته‌ای رسیدند

همزمان با آماده شدن بازارها برای انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده، بیت‌کوین روز سه شنبه به زیر 20000 دلار سقوط کرد. ارزهای دیجیتال امروز با موج قرمزی مواجه شدند، زیرا برخی از سرمایه گذاران دموکرات انتظار دارند رای دهندگان آمریکایی نیز از چنین موجی در عرصه سیاسی حمایت کنند. اتریوم نیز کاهش یافت و برای نخستین بار در دو هفته گذشته به زیر 1500 دلار سقوط کرد.

 

بیت‌کوین

در حالی که معامله گران برای انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده آماده می‌شدند، نرخ بیت‌کوین (BTC) برای سومین جلسه متوالی در روز سه‌شنبه کاهش یافت. در پی بالاترین نرخ 20882.38 دلار برای شروع هفته، BTC/USD  در اوایل امروز به پایین‌ترین حد روزانه 19448.53 دلار سقوط کرد. این کاهش نرخ باعث شد که بیت‌کوین به پایین‌ترین نرخ خود از 25 اکتبر، زمانی که توکن در حدود 19200 دلار معامله می‌شد، سقوط کرد.

 

تجزیه و تحلیل فنی بیت‌کوین، اتریوم:

بیت‌کوین، اتریوم به پایین‌ترین نرخ 2 هفته‌ای، پیش از انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده رسید.

کاهش بیت‌کوین زمانی رخ داد که نرخ‌ها به زیر کف قیمتی 20080 دلاری کاهش یافت. افزون بر این، شاخص قدرت نسبی 14 روزه (RSI) نیز به زیر سطح حمایت خود در 52.60 سقوط کرده است و اکنون در 44.81 دنبال می‌شود.

بیت‌کوین تا حدودی از پایین‌ترین سطح پیشین خود بازگشته است، به طوری که گاوها تاکنون حرکت زیر 19000 دلار را رد کرده‌اند. این توکن در زمان نگارش با نرخ 19727.23 دلار دادوستد می‌شود.

 

اتریوم

اتریوم (ETH) نیز پیش از رای‌گیری امروز که بسیاری انتظار دارند برای کاندیداهای جمهوری‌خواه یک حرکت پاک باشد و دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است در کمتر از 24 ساعت پس از معامله در اوج 1604.48 دلار به 1443.03 دلار سقوط کرد. مانند BTC، حرکت امروز شاهد کاهش توکن برای سومین روز متوالی بود و به پایین‌ترین نقطه خود در دو هفته گذشته رسید.

با این حال، RSI  به یک کف رسیده است و در زمان نوشتن، این شاخص نزدیک به کف 50.00 خود را دنبال می‌کند. اگر شاهد شکسته شدن این کف باشیم، می‌توانیم بیننده تلاش معامله‌گران برای بردن توکن به نقطه ۱۴۲۵ دلار باشیم.

بازگشت به لیست