استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

بنیانگذار LD Capital در BWB 2022 در کره‌جنوبی سخنرانی کرد:

افتتاحیه عصر جدید Web3

LD Capital در سال 2016 تاسیس شد. تجارت اصلی آن شامل سرمایه‌گذاری مستقیم و تجارت است. این صندوق LD Capital X Ecological Fund، Web3 Alliance Incubation Accelerator، و Hero Group Hedging Asset Management ثانویه را تأسیس کرده است.

در آینده، سرمایه‌گذاری LD Capital در زمینه Web3 عمدتا بر روی اکوسیستم اتریوم، زنجیره‌های عمومی جدید، اکوسیستم‌های GameFi، DeFi و غیره متمرکز خواهد شد.

فلسفه سرمایه‌گذاری LD Capital رشد همراه با پیشگامان صنعت و حمایت از کارآفرینان Web3 از بخش‌های گوناگون مانند روندهای کلان، مشاوره استراتژیک، برندسازی بازار و روابط صنعتی است. این نخستین سرمایه‌گذار در پروژه‌هایی از جمله 50 عنوان صنعت برتر است.

جک یی درباره پیش‌بینی توسعه صنعت آینده گفت که نرخ اتریوم در دو چرخه نخست گاو و خرس ده‌ها برابر رشد کرده است و قیمت در بازار گاوی بعدی ده‌ها برابر رشد خواهد کرد. در عین حال، ما بر سرمایه‌گذاری در اکوسیستم و زیرساخت اتریوم تمرکز خواهیم کرد. LD Capital علاقه‌مند است که بیشتر برنامه‌های زیست محیطی مبتنی بر فناوری و داده محور را در فضای Web3 ارایه دهد. ما به فردای Web3 ایمان داریم و مشتاقانه منتظر ساختن صنعت با این شرکای عالی هستیم.

 

بازگشت به لیست