رمزارز, فناوری و تجارت

اگر دلار را بیشتر از بیت کوین جمع می‌کنید، دارید اشتباه می‌کنید!

پیتر برانت با اشاره به در آمدن صدای زنگ مرگ دلار گفت که هدف باید ذخیره سازی بیت کوین باشد. تاجر مشهور اعتراف کرد که هدف قبلی خود برای تجارت یعنی جمع آوری دلار، یک استراتژی اشتباه بوده است. اما در سال گذشته، برانت گفت که ذهنیت وی به سمت ارز دیجیتال  پیشرو تغییر یافته است.

او می گوید که قبلاً برای به دست آوردن دلار آمریکا تجارت می کرد که اکنون به نظر او جمع آوری این دارایی استهلاک پذیر است. با این حال، او اکنون از بیت کوین به عنوان راهی برای اندازه گیری ثروت خود استفاده می کند.

جمع کردن بیت کوین راهی است که باید دنبال کنید

برانت در گفتگو با لورا شین گفت که او قبلا ثروت خود را با دلار آمریکا اندازه گیری می کرد. نگرش او جمع کردن دلار بود. اما در طول سال گذشته، ذهنیت او تغییر کرده است. او اکنون بیت کوین را سرمایه ای می داند که می تواند همه چیزهای دیگر را با آن جمع کند.

او می گوید: “قبلا بیت کوین فقط یک تجارت بود، اما فکر می کنم واقعاً در سال گذشته، ذهنیت من واقعاً تغییر کرده است … بیت کوین جایی است که من می خواستم تمام ثروت خود را در یک زمان مشخص آنجا بگذارم.”

او با دیدگاه جدید خود ، برانت اکنون به جای تجارت بیت کوین با دلار ، اکنون بیت کوین را معیار ثروت می داند نه دلار. حتی تا جایی پیش رفت که دلار را “کم ارزش ترین دارایی جهان” خواند.

دلار در طی یک سال در برابر بیت کوین سقوط کرد

یک سال پیش در این هفته، اولین موج چک محرک به حساب های بانکی آمریکایی های واجد شرایط واریز شد – بسته محرک 2.2 دلاری برای کمک به کسانی که درگیر وضعیت نابسامان هستند. افراد واجد شرایط 1200 دلار دریافت کردند و زوجین 2400 دلار دریافت کردند.

تجزیه و تحلیل تغییر ارزش دلار آمریكا برابر بیت کوین خریداری شده در آن زمان نشانگر نکته گفته شده توسط برندت است.

در آن روز، قیمت بیت کوین 6.8 هزار دلار بود. با 1200 دلار در آن زمان می شد 0.17549 BTC خریداری کرد.

اما دیروز قیمت بیت کوین با گذشت بیش از 62 هزار دلار، بالاترین قیمت جدید خود را در همه زمان ها ثبت کرد. امروز شاهد ادامه حرکت هستیم. با سقف بازار 1.2 تریلیون دلار، افزایش به ظاهر غیرقابل توقف بیت کوین بدون شک دیگران را مجبور می کند تا ذهنیت خود را در مورد دلار در مقابل بیت کوین تغییر دهند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *