استخراج رمزارز, فناوری و تجارت

افزایش 23 درصدی درآمد شرکت پیشرو در زمینه ماینینگ

آرگو بلاکچین، شرکت پیشرو در استخراج ارزهای دیجیتال در انگلستان، این شرکت ذخایر بیت کوین خود را 3 درصد افزایش داده است.

سهام آرگو بلاکچین در بورس اوراق بهادار لندن معامله میشود. این اولین شرکت کریپتویی بود که در این بورس لیست شد.آرگو عرضه اولیه خود را در آگوست 2018 ارائه کرد و توانست 32 میلیون دلار جمع کند که بسیار بیشتر از هدف آن یعنی 25 میلیون دلار بود .

این شرکت استخراج در ماه‌های اخیر گزارش‌هایی از موفقیت گسترده و سود فراوان خود منتشر کرده است، درآمد شرکت 23 درصد افزایش پیداکرده است و به دو میلیون دلار رسیده است  . آرگو با خرید بیش از 3800 دستگاه جدید استخراج از بیتمین درصدد افزایش پیش از بیش درآمد خود است.

مدیرعامل این شرکت، پیتر وال ادعا میکند که به دلیل تمرکز بر افزایش کارآمدی فعالیت‌های خود، موفق شده است بالاترین سود از استخراج را از ماه مه بدست بیاورد چیزی قریب به دو برابر نسبت به ماه قبل، پیتروال دلیل این موفقیت را اینطور بیان می کند:

به دلیل صعود تاریخی بیت کوین، ماه نوامبر برای ماینرها یک ماه مهیج بوده است . در حالی که سرمایه گذاران و ارائه دهندگان خدمات پرداخت، علاقه خود را به ارزهای دیجیتال معطوف کردند و ارزش بیت کوین به صورت تصاعدی به بیش از 19000 دلار رسید به همین ترتیب استفاده از دست گاه های استخراج رمز ارز نیز 24 درصد رشد داشته و احتمال افزایش بیشتر آن نیز وجود دارد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط