تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

اظهار نظر گری کوهن در مورد ارز های دیجیتال

گری کوهن، رئیس سابق گلدمن ساکس و مشاور سابق اقتصادی دونالد ترامپ، معتقد است که بیت کوین احتمالاً چشم انداز طولانی مدتی برای سرمایه گذاران ندارد.

امروز کوهن در مصاحبه ای با بلومبرگ گفته است که این دارایی رمزنگاری شده به دلیل عدم شفافیت ، از تمامیت یک بازار واقعی برخوردار نیست. وی گفت كه ممكن است سرمایه گذاران سیستمی را “كه فاقد سابقه حسابرسی است زیر سوال ببرند.

کوهن در مورد بیت کوین می گوید: به دلایل مختلف، این نوع از دارایی در حال توسعه است که ممکن است شکست بخورد. بخشی از یکپارچگی و تمامیت یک سیستم این است که بدانیم چه کسی مالک آن است و اینکه چه کسی آن را در اختیار دارد و اینکه دلیل انتقال آن چیست.

رئیس سابق گلدمن ساکس بعد از استعفا از سمت خود در دولت ترامپ در سال 2018 ، در مورد بیت کوین و بلاکچین صحبت کرده است. از آن زمان به بعد، وی به عضویت هیئت مشاوران شرکت فناوری مرتبط با بلاکچین Spring Labs درآمده است.

در ماه های پس از بازار سال 2017 ، کوهن گفته بود که او اعتقاد چندانی به بیت کوین ندارد اما هنوز هم پتانسیل های متعدد فناوری بلاکچین را می بیند. در آن زمان، کوهن بر این باور بود که دنیای رمزنگاری در آینده مالی نقش مهمی خواهد داشت. به گزارش کوین بیس ، اظهارات اخیر کوهن درست همان روزی منتشر شده است که BTC به طور رسمی رکورد بالاترین قیمت قبلی خود را در 19،892 دلار پشت سر گذاشت. برخی پس از رسیدن به این قیمت بحرانی، دارایی های خود را به فروش رساندند و به طور بالقوه باعث اصلاحی جزئی در قیمت این ارز شدند. BTC در زمان نگارش این مطلب با قیمت 18920 دلار ترید میشود.

بازگشت به لیست