استخراج رمزارز, فناوری و تجارت

استفاده خدمات بهداشتی انگلستان برای کنترل ذخایر واکسن COVID-19 از سیستم بلاکچین

چندین واکسن پرکاربرد COVID-19 که در حال حاضر تجویز می شوند، برای سالم ماندن به شرایط ذخیره سازی فوق العاده سرد نیاز دارند و این امر یک چالش مهم برای خدمات بهداشتی عمومی و خصوصی در سراسر جهان است.برای اطمینان از اینکه فرآیند نظارت بر واکسن COVID-19 به طور ایمن و شفاف توسط شرکت کنندگان در فرآیند تهیه و توزیع در انگلستان به خوبی انجام شود، Everyware چندین نرم افزار ردیابی و نظارت بر دارایی ها را با استفاده از سرویس Hedera به عنوان یک مرجع اطمینان ارایه می دهد.

سرویس Hedera ترتیب وقایع در سراسر زنجیره تأمین واکسن را مشخص می کند و به ارایه کنندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا داده ها را با سایر مشارکت کنندگان در زنجیره واکسن – از جمله نهادهای ارائه دهنده دارو، محل‌های ذخیره سازی متمرکز و شرکت های حمل و نقل- به طور ایمن با دیگران به اشتراک بگذارند.

یک نماینده Everyware نوشت: “تا به امروز، سایر شرکت کنندگان ، به عنوان مثال شرکت های دارویی از طریق کانال های موجود با آنها ارتباط برقرار شده است. ورود اشخاص ثالث به سیستم نظارت بر واکسن به سادگی و با ایجاد حساب برای کاربران و گروه ها فراهم است.”این نماینده گفت که بسترهای نرم افزاری Everyware بر روی زیرساخت‌های Cloud Amazon Web Services  ساخته شده است. همچنین افزود: “به طور معمول، ما می توانیم در یخچال و فریزرهای نگهداری دارو سنسورهایی مستقر کنیم ، که داده ها را از طریق یک شبکه محلی به Everyware Smart Hub ارسال می کنند.”

گفتنی است پیش از این کشورهایی مانند برزیل قبلاً بلاکچین را به عنوان ابزاری ارزشمند برای اطمینان از پیگیری شفاف و کارآمد تولید و توزیع واکسن به رسمیت شناخته اند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *