رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

ارزش قفل‌شده در Defi به زیر 40 میلیارد دلار می‌رسد

ارزش قفل‌شده در پروتکل‌های defi برای نخستین بار در 675 روز یا از هفته نخست فوریه 2021 به زیر مرز 40 میلیارد دلاری کاهش یافته است. در آن دوره زمانی، این نخستین بار بود که TVL در defi به 40 میلیارد دلار رسید. پس از افزایش از منطقه 1 میلیارد دلاری یک سال پیش در فوریه 2020، این رقم را ثبت کرد.

TVL in Defi Slides Under $40 Billion, Tapping a Low Not Seen Since February 2021

TVL در اسلایدهای Defi زیر 40 میلیارد دلار، پایین آمدن از فوریه 2021 مشاهده نشده است

آمارها نشان می‌دهد که Makerdao بزرگترین TVL را در این پایان هفته در اختیار دارد و با 14.91 درصد تسلط دارد. TVL Makerdao حدود 5.89 میلیارد دلار است و در هفته گذشته 6.88 درصد از ارزش خود را کاهش داده است. از نگاه داده‌های قفل‌شده با ارزش، TVL Makerdao به ترتیب Lido، Curve، Aave و Uniswap هستند.

بیشتر ارزش قفل‌شده امروز در اتریوم نگهداری می‌شود، زیرا ارزش ۲۳.۰۶ میلیارد دلاری در برنامه‌های defi مبتنی بر ETH قفل شده است که نشان‌دهنده ۵۸.۳۳ درصد از کل قفل‌شده است. پس از TVL اتریوم، Tron، بایننس هوشمند، Arbitrum، Polygon، Avalanche، Optimism، Fantome، Cronos و Solana قرار دارند.

کل توکن‌های پروتکل قرارداد هوشمند امروز 7.5 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داده است که در مجموع معادل 240 میلیارد دلار است. از بین ده توکن پروتکل قرارداد هوشمند برتر، BNB بیشترین کاهش هفتگی را داشته است، زیرا در هفت روز گذشته ۱۷.۶ درصد از دست داده است. اتریوم کلاسیک (ETC) در هفته گذشته 16.3 درصد و ترون با 2.2 درصد در هفت روز گذشته کمترین زیان را داشته است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *