تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

اجازه غول تجاری ژاپنی به مشتریان خود برای شارژ حساب‌های الکترونیکی با بیت کوین و اتریوم

شرکت Rakuten غول تجارت الکترونیکی ژاپنی با پیوند دادن بستر ارزهای دیجیتالی خود با فعالیت های پرداخت الکترونیکی، گام قابل توجه دیگری را به سمت دنیای ارزهای دیجیتال برداشته است.

در طی یک انتشار رسمی، این شرکت اعلام کرد که به مشتریان کیف پول کریپتوکارنسی (Rakuten Wallet) خود اجازه می دهد تا حساب های پرداخت الکترونیکی خود را با استفاده از بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) و بیت کوین کش (BCH)، شارژ کنند.

این شرکت کیف پول های دیجیتال (والت) Rakuten Cash و Rakuten Pay خود را اداره می کند که به مشتریان امکان می دهد هزینه ها را از طریق برنامه های تلفن های هوشمند در فروشگاه های شرکت کننده از جمله فروشگاه های رفاهی Lawson و 7 Eleven و همچنین گروه سوپرمارکت های Seiyu پرداخت کنند. سیستم Rakuten Cash  حتی می تواند با Rakuten Points لینک شود که می تواند برای پرداخت در شرکت های شریک مانند McDonald’s در ژاپن استفاده شود.

این به این معنی است که مالکان ارزهای دیجیتال می توانند ارزهای خود را در طیف وسیعی از محصولات و خدمات Rakuten از جمله در انجام عملیات های تلفن همراه، مسافرت و پلتفرم خرده فروشی کتاب های الکترونیکی Kobo مصرف کنند. همچنین این شرکت به منظور حمایت از پیشنهاد جدید خود اعلام کرد که هر کسی که بخواهد کیف پول Rakuten Cash خود را با استفاده از بیت کوین و اتریوم و… شارژ کند، اعتبار اضافی دریافت خواهد کرد.

شرکت اظهار داشت که این سرویس در بهار امسال راه اندازی می شود و معاملات بوسیله کریپتوکارنسی ماهانه به حداقل حدود 9.50 دلار و حداکثر سقف 950،000 دلار محدود خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *