استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت

آیا بیت کوین به 20 هزار دلار می‌رسد؟

قیمت بیت کوین با نگاه سرمایه گذاران به سمت تایید واکسن فایزر در ایالات متحده و انگلیس کاهش یافت. خبر ایجاد یک درمان موفقیت آمیز برای ویروس کرونا، امیدها را برای بهبود اقتصادی سریعتر از حد انتظار افزایش داد. در نتیجه آن، سهام های آسیایی و همچنین سهام اروپا در محدوده مثبت افتتاح شدند. معاملات سهام ایالات متحده نیز سودهای اولیه را گزارش کرد.

20 هزار تایی شدن بیت کوین به عملکرد دلار آمریکا در این هفته بستگی دارد.

بیت کوین انتظار دارد تا اواسط هفته به 20000 دلار برسد
بیت کوین انتظار دارد تا اواسط هفته به 20000 دلار برسد

در این هفته دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای خارجی معامله کمتری داشت و کاهش بیت کوین به دلیل تضعیف دلار آمریکا محدود به نظر می رسد که این اتفاق تحت تاثیر اخبار واکسن به وقوع پیوست.

همچنین امید به صعود بیشتر برای بیت کوین در راستا تصویب لایحه دوم درخصوص ویروس کرونا است. بنا به گزارش رویترز دموکرات ها و جمهوری خواهان یک تلاش دو جانبه را برای معرفی طرح کمکی 908 میلیارد دلاری آغاز کردند. این طرح روند نزولی دلار آمریکا را افزایش می دهد که به نوبه خود سرمایه گذاران را به گزینه های دیگر برای سرمایه گذاری امن سوق می دهد.

شاخص دلار آمریکا تحت حمایت  قرار دارد
شاخص دلار آمریکا تحت حمایت قرار دارد

بسیاری از معامله گران انتظار دارند بیت کوین با توجه به شرایط اقتصادی کلان به 20 هزار دلار برسد. آنها حرکت بالای سطح 19100 دلار را در بازه های زمانی کوتاه تر مثبت می دانند. همچنین برخی از این معامله گران با هشدار به دیگر سرمایه گذاران، انتظار 3 امتحان نزدیک قیمت  20هزار را درمعاملات امروز یا فردا دارند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.