رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

Google Cloud با Coinbase شریک می شود تا پرداخت‌های رمزنگاری شده را بپذیرد، نوآوری Web3 را راهنمایی کند

Google Cloud همکاری با Coinbase را برای ایجاد نوآوری Web3 که شامل استفاده از صرافی رمزنگاری برای پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال است، اعلام کرده است. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، گفت: «ما هیجان‌زده‌ایم که Google Cloud Coinbase را برای کمک به آوردن Web3 به مجموعه جدیدی از کاربران و ارائه راه‌حل‌های قدرتمند برای توسعه‌دهندگان انتخاب کرده است.
Google Cloud Partners با Coinbase
Google Cloud متعلق به آلفابت و صرافی رمزارز Coinbase که در فهرست نزدیک قرار دارد، روز سه‌شنبه اعلام کردند «یک همکاری استراتژیک جدید و بلندمدت برای خدمت بهتر به اکوسیستم رو به رشد Web3 و توسعه‌دهندگان آن».
طبق این قرارداد، کوین‌بیس از Google Cloud برای ایجاد صرافی پیشرفته، رشد خدمات داده و پردازش داده‌های بلاک چین در مقیاس استفاده می‌کند. این صرافی همچنین از شبکه فیبر نوری گوگل برای افزایش دسترسی جهانی به خدمات رمزنگاری خود استفاده خواهد کرد.
افزون بر این، Coinbase پلتفرم داده جهانی خود را بر روی زیرساخت Google Cloud ایجاد خواهد کرد و از فناوری های داده و تجزیه و تحلیل غول اینترنتی این غول استفاده می‌کند تا بینش رمزنگاری مبتنی بر یادگیری ماشین را به مشتریان Coinbase ارائه دهد، جزئیات اعلامیه، به شرح زیر است:
به عنوان بخشی از این شراکت، Google Cloud به گونه‌ای قرار گرفته است که مشتریان منتخب را قادر می‌سازد، از کسانی که در اکوسیستم Web3 هستند، هزینه خدمات ابری خود را از طریق ارزهای دیجیتال منتخب پرداخت کنند.
افزون بر این، مجموعه داده‌های عمومی رمزنگاری Bigquery Google توسط Coinbase Cloud Nodes، در سراسر بلاک چین‌های پیشرو، قابل دسترسی برای توسعه‌دهندگان Web3، پشتیبانی می‌شوند.
برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase اظهار داشت: «ما هیجان زده هستیم که Google Cloud Coinbase را برای کمک به آوردن Web3 به مجموعه جدیدی از کاربران و ارائه راه حل های قدرتمند برای توسعه دهندگان انتخاب کرده است… با بیش از 100 میلیون کاربر تأیید شده و 14500 مشتری سازمانی، Coinbase بیش از یک زمان هزینه کرده است. دهه ساخت محصولات پیشرو در صنعت بر پایه فناوری بلاک چین.”
مدیر عامل Google Cloud توماس کوریان اظهار داشت: «ما می‌خواهیم ساختن در Web3 را سریع‌تر و آسان‌تر کنیم و این همکاری با Coinbase به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا یک قدم به این هدف نزدیک‌تر شوند».
در ادامه این اطلاعیه آمده است:
Google از Coinbase Prime برای سرویس‌های رمزنگاری سازمانی مانند نگهداری و گزارش‌دهی امن استفاده خواهد کرد.

بازگشت به لیست