Ethereum

$ 3,084.37
ethereum
Ethereum (ETH)
1 ساعت0.34%
24 ساعت0.09%
USD
IRT
BTC
bitcoinBitcoin
$ 66,900.92
$ 66,900.92
0.02%
ethereumEthereum
$ 3,084.37
$ 3,084.37
0.09%
heliumHelium
$ 4.52
$ 4.52
0.61%

تبدیل رمزارز به فیات

تبدیل فیات به رمز ارز

درباره اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۶۴.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۳۴۳.۹۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۳,۲۳۸ تومان معادل ۴۴,۶۷۱,۰۲۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۲.۸۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۳۲% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۷۲.۲۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۲.۳۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۲.۳۷ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی WBF Exchange با سهم %۹۹.۸۷ از حجم معاملات روزانه است.

 

درباره POS

الگوریتم اجماع (Consensus) روشی است که مشارکت‌کنندگان در یک شبکه غیرمتمرکز بر اساس آن با یکدیگر توافق می‌کنند و بر سر تراکنش‌ها و بلاک‌ها به اجماع واحد می‌رسند.

همان‌طور که می‌دانید، در یک شبکه غیرمتمرکز بلاک چینی مانند بیت کوین همه می‌توانند در کنترل شبکه سهیم باشند و در حقیقت همه مالک شبکه هستند. مسئله اصلی در چنین شبکه‌ای امنیت است. از کجا مطمئن شویم که شبکه بدون نقص کار خواهد کرد؟ اگر یک فرد خرابکار بخواهد در شبکه تقلبی انجام دهد چه؟ چه تضمینی وجود دارد که یک نفر بیت کوین فرد دیگری را به سرقت نبرد؟ راه‌حل این مسائل، الگوریتم اجماع است. الگوریتم اجماع شامل قوانین و شرایطی است که با آن مشارکت‌کنندگان می‌توانند از صحت کار شبکه اطمینان حاصل کنند.

سبد خرید
تویتر linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام