نشانی و تماس با ما

ایرسا نامی به نیکی ایران

IRSABRANDING-IR
...

برندینگ-تبلیغات-تحقیقات

IRSABTC-IR
...

تجارت-تکنولوژی-سبک‌زندگی

فرم تماس با ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید.

  برند های ما

  آشنایی با گروه سرمایه گذاری و مشاوره ایرسا.

  شرکت داده کاوان ایرسا - تعاملی میان فناوری . تجارت و زندگی

  شرکت داده کاوان ایرسا جهت  ارائه و سازمان دهی سرویس مطلوب به مشتریان به عنوان  شرکتی پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت خود را شروع کرده است .

  شرکت داده کاوان ایرسا با کمک  توان فنی بالا بر پایه نظام مدیریتی کارآمد و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مهندسان متخصص توانسته در زمینه فناوری اطلاعات با قدرت هر چه تمام تر و هم سو با تکنولوژی واستاندارد روز دنیا فعالیت کند و در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست یابد و همچنان در تلاش کسب تجربیات بیشتر و ارایه رویکرد مناسب تر می باشد.روند رو به پیشرفت و ابزارهای نوین نیاز به نیرو و برآورده شدن خواست انسان، بسترها و راه‌هایی را می‌سازد تا بتوان به نیکی و توانمند از آن‌ها گذر کرد. امروزه با درهم آمیختگی فناوری‌ها و زندگی مردم نیاز به درگاه و کارگزارانی که بتوانند در این پدیده همراه و یار درست و نیک باشند، بسیار خواهان دارد.

  ایرسا برندینگ - تعاملی میان فناوری و تجارت برای کسب و کار ها

  شرکت داده کاوان ایرسا باایجاد دپارتمان های مشاورین حقوقی و گروه برندینگ خود هم سو با تحقیقات و کسب تجربیات چند ساله اقدام به ایجاد پلتفرمی در جهت ارایه خدمات سازمانی و کسب و کار ها نمود و در این زمینه به موفقیت های چشم گیری دست یافت و همچنان در تلاش کسب تجربیات بیشتر و ارایه رویکرد مناسب تر می باشد.

  روند رو به پیشرفت و ابزارهای نوین نیاز به نیرو و برآورده شدن خواست انسان، بسترها و راه‌هایی را می‌سازد تا بتوان به نیکی و توانمند از آن‌ها گذر کرد. امروزه با درهم آمیختگی فناوری‌ها و زندگی مردم نیاز به درگاه و کارگزارانی که بتوانند در این پدیده همراه و یار درست و نیک باشند، بسیار خواهان داردجهان امروز در راستای دگرگونی و نوآوری‌ها همچنان روبه گسترش، پیشرفت و آگاهیست که برای جانماندن از این پهنه و روند باید پیوسته به‌روز بوده و از فناوری‌های نوین به بهترین گونه بهره برد. هر کسب و کار، بازار و بازرگانی نیازمند این است که بنیاد، شرکت، فروشگاه و مجموعه خود را به درستی و روشنی نشان دهد تا مشتریان، خریداران و همراهانش را همواره خرسند و پویا نگه دارد و کاربران بیشتری داشته باشد.
  این درگاه با داشتن دپارتمان یا کارگروه‌های آگهی و بازاریابی، ثبت و حقوقی، طراحی سایت و ست سازمانی خدمات مورد نیاز سازمان‌ها، موسسه‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای فردی و غیره را انجام می‌دهد.
  ایرسابرندینگ در کنار شماست تا نشان و برند خودتان را با شخصیت و توان بالا به پیش برده و نمایش توانمندی داشته باشید و دیده شوید.

  ایرسا بی تی سی - تعاملی میان فناوری و مهندسی

  گروه مهندسین مشاور ایرسا بی تی سی زیر مجموعه‌ی شرکت داده کاوان ایرسا است  که هدف آن ارتقاء سطح علمی و ظرفیت‌های صنعتی کشور در زمینه‌ی فناوری های دیجیتال و پردازش اطلاعات مرتبط با آن می باشد.

   ایرسا بی تی سی با تکیه بر تجربیات چندساله و دانش متخصصین خود، بطور حرفه‌ای در زمینه‌های راه‌اندازی انواع مراکز پردازش داده، دیتاسنتر های و فارم‌های استخراجی، مشاوره، تولید، فروش و واردات انواع ماشین آلات حوزه فناوری و ارتباطات فعالیت می کند و در این مسیر اهتمام ورزیده است تا اولین و جامع ترین مرجع  تخصصی در ایران باشد.

  ایرسا پاویون - نشست گاه تخصصی تجاری در جهت شتابدهی به تجارت - گالری و فروشگاه نوین با گرایش معرفی و عرضه کالا و خدمات تراز A

  این درگاه و سامانه نوین بستری گسترده و پویا برای روند بهتر گفتگوها و پیوندهای بازرگانان و بازرگانی است تا با بهره‌برداری از توان و داشته‌های گوناگون بازرگانان و تلاشگران بخش اقتصاد و صنعت بتوان راه‌کارها، پیوندها، آگاهی‌ها و بازاریابی گسترده‌ای هم در ایران و هم در بازار بیرون از کشور داشت.

  ایرسا پاویون با نام و برند شارستان تجارت ایرسا کیش و در جزیره زیبای کیش، توانمندی‌ها و خدمات خود را به پیشگاه کسانی که در این راستا تکاپو دارند پیش نهاده است. کوشش ما پیشرفت، درآمدزایی فراوان و بازرگانی پویا برای تلاشگران و سازندگان در ایران سربلند است.