رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, قانون‌گذاری, مقالات

کوین اولری (آقای شگفت‌انگیز)، پیش‌بینی می‌کند بیت‌کوین با تصویب قانون شفافیت استیبل کوین افزایش یابد

کوین اولری، ستاره کوسه تانک، با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، انتظار دارد که قیمت بیت کوین با تصویب قانون شفافیت استیبل کوین، که به نظر او به زودی پس از انتخابات میان دوره ای نوامبر تصویب شود، افزایش یابد. اولری با تاکید بر اینکه رمزارز قابل توقف نیست، اظهار داشت: “شما یا به موج می‌پیوندید یا گم می‌شوید.”
“قوانین می آیند، بیت کوین بالا می رود”
کوین اولری، ستاره شارک تانک، رییس مشاوران سرمایه‌گذاری O’Shares، دلیل خود را که چرا سرمایه‌گذاران باید بیت‌کوین طولانی مدت داشته باشند را در کانال یوتیوب Crypto Banter به اشتراک گذاشت.
آقای شگفت انگیز توضیح داد که لایحه‌ای به نام قانون شفافیت استیبل کوین وجود دارد که این شانس را دارد که پس از ۸ نوامبر، زمانی که انتخابات میان دوره‌ای برگزار می‌شود، توسط کنگره ایالات متحده تصویب شود. ستاره کوسه تانک توضیح داد: این قانون ماهیت بسیار ساده‌ای دارد و به همین دلیل ممکن است تصویب شود. این مورد توسط هر دو طرف پشتیبانی می شود و دلیل آن این است که در واقع دلار آمریکا را به سیستم پرداخت پیش فرض در سراسر جهان تبدیل می‌کند.
او در ادامه توضیح داد که چرا تصویب این قانون باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود. اولری تاکید کرد: «اگرچه این ربطی به بیت کوین ندارد، این اولین مقرراتی است که توسط تنظیم کننده های ایالات متحده تصویب می شود، و من استدلال می کنم که شما می خواهید بیت کوین طولانی مدت به این نتیجه برسد. او افزود: «شما خواهید دید که علاقه زیادی به سرمایه نهادی وارد استیبل کوین ها می شود.
«اگر موسسات بوی سیاست می‌دهند، در این صورت شما یک حرکت واقعی رو به بالا خواهید داشت، و این زمانی است که از محدوده معاملاتی 19000 تا 22000 دلاری در برابر دلار آمریکا خارج می‌شوید. من فکر می کنم شما خیلی سریع از آن عبور خواهید کرد.» او توضیح داد:
بنابراین، در پایان روز، مقررات می آیند، بیت کوین بالا می رود.
اولری ادامه داد: «اینجا یک سوال برای هر سرمایه‌گذار وجود دارد که باید به آن فکر کند. “سرمایه گذاری در بیت کوین و تمام رمزارزها خطر دارد. همچنین ریسک عدم سرمایه گذاری در آن وجود دارد.»
او توضیح داد: «از آنجا که اگر این درست باشد که کریپتو در دهه آینده به بخش دوازدهم S&P تبدیل شود، بخشی از ارزش سهام خدمات مالی، مانند بانک‌ها، به این فناوری‌های جدید منتقل می‌شود، و شما معمولاً این کار را نمی‌کنید. بدانید چه زمانی قرار است این اتفاق بیفتد.» اولری گفته است که انتظار دارد کریپتو به دوازدهمین بخش S&P تبدیل شود. آنچه ما از دست می دهیم سیاست است. او در ماه آگوست پیش‌بینی کرد که وقتی سیاست‌ها را دریافت می‌کنیم و تنظیم‌کننده تنظیم می‌کند… سیل‌های سرمایه به این بخش سرازیر می‌شوند که تا به حال ندیده‌اید.
پایان نامه من این است که شما باید مقداری ارز دیجیتال در سبد خود داشته باشید زیرا نمی دانید چه زمانی این اتفاق می افتد و اگر کاملاً در معرض آن نباشید، ممکن است شرکت در رشد این بخش دوازدهم S&P را از دست بدهید. اولری نتیجه گرفت که نتیجه بدی برای عملکرد خواهد بود.
کوین اولری می‌گوید که نمی‌توانید Crypto و NFT را متوقف کنید
O’Leary همچنین دلیل احساس شدید بیت کوین، ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را در لینکدین در این هفته به اشتراک گذاشت. ستاره تانک کوسه نوشت: شما نمی‌توانید آن را متوقف کنید، یا به موج می‌پیوندید یا گم می‌شوید!
آقای شگفت انگیز تاکید کرد: “کسانی هستند که در این مورد از من انتقاد می‌کنند، اما این یکی از دلایلی است که من به شدت نسبت به آینده ارزهای دیجیتال و NFT احساس می‌کنم.” هنگامی که شما فناوری نو در حال پیدایش دارید که می‌تواند سطح بهره‌وری ما را به شدت افزایش دهد و نحوه پردازش تراکنش‌های ما را در سطح جهانی بهبود بخشد، چاره‌ای جز این ندارید که از آن استفاده کنید.

بازگشت به لیست