رمزارز, فناوری, قانون‌گذاری

کوین‌بیس پذیرش بنیادی برای درست کردن رمزنگاری در سنگاپور را دریافت کرد

بانک مرکزی سنگاپور، مرجع پولی سنگاپور (MAS)، به Coinbase “تأیید اصولی” داده است که به صرافی رمزارز اجازه می‌دهد “محصولات و خدمات رمز پرداخت دیجیتالی تنظیم شده و خدمات را در ایالت جزیره ارایه دهد.” کوین بیس تاکید کرد: “اعلام امروز بر تعهد ما به سنگاپور به عنوان یک مرکز منطقه‌ای تاکید می‌کند.”
کوین بیس متعهد شد که سنگاپور را به مرکز منطقه‌ای خود تبدیل کند
صرافی رمزارز Coinbase که در فهرست نزدک قرار دارد، روز دوشنبه اعلام کرد که «تأیید اصولی (IPA) را به عنوان دارنده مجوز مؤسسه پرداخت بزرگ از مقامات پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

جزییات اطلاعیه:
این مجوز به ما امکان می‌دهد محصولات و خدمات رمز پرداخت دیجیتالی تنظیم شده را در ایالت جزیره ارایه کنیم.
کوین بیس تاکید کرد: “اعلام امروز بر تعهد ما به سنگاپور به عنوان یک مرکز منطقه‌ای تاکید می‌کند.” سنگاپور به‌عنوان مرکز کسب‌وکار نهادی APAC کوین‌بیس عمل می‌کند… کسب این تأییدیه اصولی از MAS یک گام مهم است، زیرا ما قصد داریم مجموعه کامل محصولات خرده‌فروشی، سازمانی و اکوسیستمی خود را راه‌اندازی کنیم. سنگاپور نقش نظارتی و تجاری مهمی را در APAC و فراتر از آن ایفا می‌کند و به عنوان مرکز استعدادهای جهانی ما عمل می‌کند. ما برای ادامه سرمایه‌گذاری و ساختن برای اقتصاد کریپتو در اینجا هیجان‌زده هستیم.”
کوین بیس توضیح داد که مدتی است بی سر و صدا حضور خود را در سنگاپور افزایش داده است. این شرکت سال گذشته سنگاپور را به عنوان یک مرکز فناوری معرفی کرد و Coinbase Ventures در بیش از 15 استارت آپ Web3 مستقر در سنگاپور در سه سال گذشته سرمایه‌گذاری کرده است.
کوین بیس نیز به طور فعال در اروپا در حال گسترش است. صرافی کریپتو در حال حاضر از طریق مراکز اختصاصی در ایرلند، بریتانیا و آلمان به مشتریان تقریباً 40 کشور اروپایی خدمات ارائه می دهد. این شرکت همچنین در حال پیگیری ثبت نام‌های اضافی یا درخواست مجوز در چندین بازار عمده است.
ماه گذشته، صرافی کریپتو مجوز ارایه مجموعه کامل محصولات و خدمات رمزنگاری خرده‌فروشی و سازمانی خود را در هلند دریافت کرد. کوین بیس گفت: «ما برای همکاری با دولت، سیاستگذاران و تنظیم‌کننده‌ها گام‌هایی برداشته‌ایم تا آینده را به شیوه‌ای پاسخگو شکل دهیم.

بازگشت به لیست