رمزارز, فناوری و تجارت

نهاد Kiklabb در دبی، بیت کوین را برای پرداخت ها قبول می کند

بر اساس گزارش رسانه های محلی، یک نهاد دولتی در دبی شروع به پذیرش بیت کوین، اتر و تتر به عنوان پرداخت خدمات خود کرده است.

نهاد واقع در منطقه تجارت آزاد دبی به نام Kiklabb به شرکت ها کمک می کند تا در این شهر ثروتمند امارات متحده عربی، خرید کنند. این نهاد مجوزهای تجاری، ویزا و سایر مجوزها را صادر می کند.

تساوار اولحق، مدیر اجرایی کیکلاب، گفت که این تصمیم در پاسخ به افزایش علاقه مردم به ارزهای رمزنگاری شده در شبکه بلاکچین و فین تک (فناوری مالی) گرفته شده است.وی خاطرنشان کرد که پرداخت‌های مبتنی بر ارز رمزنگاری امکان دسترسی بیشتر برای کارآفرینان جهانی را که به دنبال راه اندازی یک تجارت در امارات متحده عربی هستند فراهم می کند.

کیکلاب با شرکای بین المللی برای پردازش پرداخت معاملات ارزهای رمزپایه که نام آنها مشخص نشده است، تعامل داشته است. مدیرعامل معتقد است سایر ادارات دولتی نیز راه او را دنبال خواهند کرد.

همچنین افزود، ما اولین نهاد صدور مجوز متعلق به دولت در امارات متحده عربی هستیم که پرداخت ارز رمزنگاری شده را قبول می کنیم و مطمئناً آخرین نفر نخواهیم بود. با توجه به اینکه این فناوری به سرعت در خاورمیانه مورد توجه قرار گرفته است، در آینده ای نزدیک می بینیم که چگونه تجارت ما را تغییر می دهد.

امارات متحده عربی در حال برنامه ریزی برای استفاده از فناوری بلاکچین برای 50 درصد معاملات دولت در سال جاری است. بر اساس گزارش گلف نیوز، بنیاد دولتی دبی تخمین می زند که در آینده این کشور با استفاده از بلاکچین و ارزهای رمزپایه بتواند بیش از 3 میلیارد دلار پس انداز کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *