رمزارز, فناوری و تجارت

سه دلیل نشان دهنده شروع فصل آلتکوین‌ها در 2021

اخیرا با افزایش سه رقمی ارزش چند آلتکوین، در اینجا سه دلیل ممکن که نشان می دهد چرا Altcoin Season 2021 در حال استارت است را بیان می‌کنیم.

ارزش بازار برای اولین بار در تاریخ خود از 2 تریلیون دلار گذشته است. به اندازه کافی جالب توجه است که بدانید این رخداد بیشتر توسط آلتکوین‌ها صورت گرفت. از طرف دیگر، بیت کوین طی ماه گذشته در موارد متعددی نتوانست 60 هزار دلار را بشکند و این مفهوم را دارد که فصل آلتکوین‌ها در سال 2021 در حال رقم خوردن است.

در ژانویه سال جاری Secrets of Crypto ، که یکی از مشهورترین تحلیلگران ارز دیجیتال است، گفت که فصل altcoin برای سال 2021 تازه آغاز شده است و تاکنون  به نظر می رسد درست است. با توجه به این موضوع ، بیایید چند دلیل ممکن را بررسی کنیم:

تسلط بیت کوین در پایین ترین سطح طی 2 سال اخیر

تسلط بیت کوین بهترین معیار برای سنجش قدرت نسبی آلتکوین‌ها در هر زمان است. این سنجش همان سهم بیت کوین در مقایسه با کل بازار است.

همانطور که CryptoPotato قبلاً گزارش داده بود، این شاخص در حال حاضر در پایین ترین سطح 1 ساله زیر 56٪ قرار دارد. آخرین باری که این اتفاق افتاد سال 2019 بود.

کاهش جدی تسلط بیت کوین به بسیاری از آلتکوین‌ها اجازه داده است تا ارزش USD خود را، بلکه بیت کوین را نیز افزایش دهند. این مربوط به ارزهای رمزپایه بزرگ، متوسط ​​و حتی کوچک است که نشانه قطعی ایجاد فصل altcoin است و ما را به نقطه بعدی می رساند.

سود عظیم آلتکوین‌ها

ارزهای دیجیتال با سرمایه بازار متوسط ​​یا پایین طی چند هفته گذشته کاملاً از نظر ارزش منفجر شده اند. در حقیقت، موج بسیار ناگهانی است و نمونه های زیادی از آن وجود دارد.

جدیدترین نمونه از WazirX است. با کل سرمایه گذاری در حدود 1.07 میلیارد دلار، این پروژه فقط در ماه گذشته 1400 درصد رشد کرده است.

جالبتر اینکه 97 امین پروژه بزرگ است و هنوز هم یک میلیارد دلار فروش دارد. این نشان می دهد که کل فضای ارزهای رمزپایه در طی چند ماه گذشته چقدر رشد کرده است و تنها در دو ماه گذشته دو برابر شده است.

اما مثال ها در اینجا متوقف نمی شوند – ما شاهد پروژه های بزرگتری مانند افزایش BitTorrent در طی چند هفته بیش از 2000٪ و در یک ماه تقریبا 750٪ بودیم. مثالهای زیادی مانند THETA ، Filecoin و موارد دیگر وجود دارد.

این نشان می دهد که سرمایه ها از بیت کوین به سمت آلتکوین‌ها به صورت کاملاً مشخص در جریان است. این نیز یکی از قوی ترین نشانه هاست که یک فصل altcoin در حال تولید است.

جریان سرمایه بازار کریپتوکارنسی حرکت می کند

همه موارد فوق با روایتی که معمولاً توسط تحلیلگر SecretsOfCrypto بیان می شود بسیار خوب ترسیم می شوند. در پستی از ماه فوریه، این تحلیلگر جریان سرمایه و چگونگی وقوع آن را بیان کرد.

ما می توانیم بفهمیم که مقادیر زیادی بیت کوین به ارزهای رمزپایه دیگری تبدیل می‌شود که کاملاً بیانگر سقوط سلطه بیت کوین است. وی همچنین روانشناسی بازار و نحوه تغییر و تسریع علاقه به سمت altcoins را توصیف می کند. داده های Google Trends نیز این رشد محبوبیت را تأیید می کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *