تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

بانک آلمان صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین را راه‌اندازی خواهد کرد

بانک خصوصی آلمان Hauck & Aufhauser می گوید که یک صندوق سرمایه گذاری ارز رمزنگاری را در ژانویه سال آینده راه اندازی خواهد کرد که به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری در دارایی‌های دیجیتال از جمله بیت کوین، اتر و… را می‌دهد.

بانک مستقر در فرانکفورت برای تأسیس صندوقی به نام HAIC Digital Asset Fund I. با همکاری شرکت fintech Kapilendo اقدام می‌کند.

در این گزارش آمده است: حداقل سرمایه‌گذاری در صندوق 200000 یورو (242،000 دلار) است که محدودیتی در مدت اشتراک صندوق وجود ندارد.

هاوک و آوف‌هاوزر فاش کردند که این برنامه را برای پرتفوی در نظر دارند تا حدود 85 درصد از کل بازار دارایی های رمز ارز را پوشش دهند. این بانک 224 ساله، از قدیمی‌ترین بانک ها در آلمان، اعلام کرد که یک استراتژی سرمایه گذاری منفعل را دنبال می کند که بسته به محدودیت بازار ارز مجازی و سایر عوامل، بودجه اختصاص می دهند.

هولگر سپ، یکی از اعضای هیئت مدیره Hauck & Aufhauser، توضیح داد: “ما می بینیم که دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه به طور فزاینده ای برای سرمایه گذاران نهادی جذاب خواهند شد.”

همچنین افزود با راه اندازی اولین صندوق رمزنگاری، همراه با Kapilendo  ما یک وسیله نقلیه نوآورانه سرمایه گذاری ایجاد کرده‌ایم که به مشتریان خود دسترسی ارزان و ایمن به دارایی های رمزنگاری جدید را می دهد.

نظر شما در مورد صندوق رمزنگاری این بانک آلمانی چیست؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *