استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

استفاده از بلاکچین در اکانت‌های ماکروسافت

شرکت‌های EY و مایکروسافت اعلام کردند که یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین را ارائه خواهند داد که به سازندگان بازی های Xbox و همچنین هنرمندان مرتبط، نوازندگان، نویسندگان و سایر سازندگان محتوا کمک می کند تا قرارداد حق امتیاز خود را ردیابی و مدیریت کنند. بر اساس این پلتفرم، یکی از بزرگترین پیاده‌سازی‌های سیستم ردیابی مالی مبتنی بر بلاکچین بوده که بر اساس همکاری مستمر بین EY و مایکروسافت ساخته شده است.

نحوه کار این سیستم بدین شکل است که بر اساس سیستم بلاکچین اطلاعات شامل اینکه به موسیقی کدام هنرمند چه مقدار گوش داده اید ویا کدام بازی را در کنسول خود بیشتر انجام داده اید پولی که ماهانه برای این اکانت ها میپردازید توسط این سیستم میان هنر مندان و یا شرکت های ارائه دهنده پخش می شود ینی اگر در اکانت خود بیشتر به کار های یک هنرمند گوش کرده باشید از پول اکانت ماهانه شما مقدار بیشتری به هنرمند مذکور می رسد.

لازم به ذکر است قبل از این هم تلاش هایی برای ثبت این اطلاعات شده است اما با روی کار آمدن بلاکچین زمان و حجم پردازش ها کاهش خواهد یافت.

این شرکت‌ها قصد دارند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را در این پلتفرم، به منظور ایجاد دیجیتالی‌سازی سریعتر و کارآمدتر قرارداد، قرار دهند. همچنین این پلتفرم با سرعت و شفافیت بیشتری، بیانیه‌ها و فاکتورها را تولید و تلفیق می‌نماید. آنها ادعا می کنند که این پلتفرم جدید باعث کاهش 99 درصد، زمان پردازش خواهد شد. اپلیکیشن بلاکچین، برای پشتیبانی از حجم بالای استفاده، به طور دقیق، دو میلیون تراکنش در روز، مورد آزمایش قرار گرفته است.

مدیر شرکت EY ، اظهار کرد این امر، نشان‌دهنده یک گام بزرگ دیگر در این مسیر است که سطح اتوماسیون و کاهش زمان از دیجیتالی کردن قرارداد تا ارسال تعهدات مالی را گسترش می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *