استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت

استخراج کنندگان بیت کوین ماه گذشته 1.5 میلیارد دلار درآمد کسب کردند

با وجود اینکه سختی استخراج بیت کوین به بالاترین میزان خود رسیده است، اما استخراج کنندگان بیت کوین ماه گذشته درآمد بی سابقه‌ای را بدست آوردند. رقمی در حدود 1.5 میلیارد دلار پاداش و کارمزد معاملات را شامل می‌شود.

1.5 میلیارد دلار پاداش ماین بیت کوین

قیمت بیت کوین در محدوده 60 هزار دلار آمریکا قرار گرفته است و این در حالی است که ماینرها منابع زیادی را برای یافتن بلاک های بیت کوین اختصاص می دهند. در حقیقت این فزایش قیمت باعث افزایش هش ریت ماین بیت کوین شده است. در 27 مارس 2021 هش ریت به 195 EH / s رسید و برای اولین بار به منطقه 200 EH / s نزدیک شد. افزایش مداوم هش ریت همچنین سختی شبکه استخراج بیت کوین را افزایش داده است.

به تازگی، شرکت تحقیق در بلاکچین Arcane Research گزارشی منتشر کرده است که توضیح می دهد استخراج کنندگان بیت کوین در ماه مارس بیش از 1.5 میلیارد دلار پاداش دریافت کرده اند. ماینرها تقریباً 144 بلوک در روز پیدا می کنند.

با وجود خریدهای ASIC سازمانی از ایالات متحده، استخرهای استخراج چینی هنوز بر شبکه بیت کوین تسلط دارند

از 17 استخر شناخته شده و بزرگ، پنج استخر برتر استخراج بیت کوین از چین ناشی می شود را نشان می دهد. شامل استخرهای استخراجی F2pool ، Poolin ، Antpool ، Btc.com  و Binance Pool می باشد. اگرچه گاه و بی گاه استخر Poolin  با F2pool می‌جنگد ،اما F2pool چندین هفته است که استخر شماره یک بیت کوین است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *