رمزارز, فناوری و تجارت

ارایه مقررات ارزهای رمزنگاری توسط دولت هند

وزیر دارایی هند سرانجام اخباری را درباره آنچه در لایحه ارز رمزنگاری شده قرار است در مجلس معرفی شود، فاش کرد. وی با اشاره به عدم منع ارزهای رمزپایه، گفت كه دولت رویكرد بسیار دقیق و منظمی را در مورد ارزهای رمزپایه در پیش خواهد گرفت.

وزیر دارایی هند، در مورد مقررات ارزهای دیجیتالی پیش رو در کشورش، اندکی شفاف سازی کرد. از زمان معرفی این لایحه در مجلس، این اولین بار است که وی درباره محتوای لایحه و برنامه های دولت هند در زمینه تنظیم قوانین ارزهای رمزپایه صحبت می کند.

او اظهار کرد که در مورد ارز رمزنگاری شده، بسیاری از مذاکرات با بانک ها مختلفی در حال انجام است،زیرا در مجامع عالی به وضوح گفته شده است که دولت باید در این مورد اقدام کند.

وزیر دارایی تأکید کرد:

ما باید برنامه های بسیار دقیقی برای پیشبرد طرح های ارز دیجیتالی در نظر بگیریم. جهان با تکنولوژی به سرعت در حال حرکت است. ما نمی توانیم وانمود کنیم که آن را نمی خواهیم یا با آن مخالفت کنیم. همچنین گفت، من می توانم این اخبار را بیان کنم که ما ذهن خود را نمی بندیم. ما مطمئناً در حال بررسی روش‌هایی هستیم که طرح‌های ممکن در دنیای دیجیتال و ارز رمزنگاری شده و غیره اتفاق بیفتد. ما از نوآوری و فناوری جدید استقبال می کنیم. من قاطعانه اعتقاد دارم که ما همیشه باید ایده های جدید را با ذهن باز ارزیابی و بررسی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: لایحه ارز رمزنگاری شده با دعوت از پیشنهادات و نظرات پیرامون این موضوع در مجلس طی مراحل قانونی ارایه می شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *