تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

آمازون در حال آماده‌سازی و ایجاد پروژه‌های ارز دیجیتال است

غول تجارت الکترونیکی در حال آماده سازی برای کشف تجارت رمزنگاری شده است. آمازون به دنبال راه اندازی یک پروژه آزمایشی در مکزیک است و می خواهد تیمی بسازد که راه حل های جدید مبتنی بر “ارزهای دیجیتال” را توسعه دهد.

تجارت الکترونیکی آمازون به دنبال هدف قرار دادن مشتریان در “بازارهای نوظهور” است.

طبق یک آگهی استخدام، شرکت چند ملیتی جف بزوس این هفته در جستجوی مدیر توسعه نرم افزار برای بخش “پرداخت دیجیتال و نوظهور” بود. همچنین گزارش شده است که شغل پر شده است زیرا پیشنهاد از زمان اعلام دیگر در دسترس نیست.

آمازون در آگهی استخدام اعلام کرد که محصول جدید پرداخت در مرحله اولیه در مکزیک مستقر می شود. یک قسمت از توضیحات به شرح زیر است:

این محصول به مشتریان امکان می دهد پول نقد خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنند و با استفاده از آن مشتریان می توانند از خدمات آنلاین از جمله خرید کالاها و یا خدماتی مانند Prime Video لذت ببرند.

این سمت به یک متخصص در علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر، با تجربه مدیریت تحویل سیستم های نرم افزاری توزیع شده، احتیاج دارد. علاوه بر این، آمازون تصریح می کند که انتظار دارد یک تیم فنی برای ساخت راه حل های پرداخت که “بازارهای در حال ظهور” را هدف قرار می دهند، ایجاد کند. فرد انتخاب شده باید در سیاتل  واشنگتن مستقر باشد. همچنین داشتن سابقه خاص در زمینه بلاکچین یا ارز دیجیتال اجباری نیست.

ارتباط مدیر عامل جدید آمازون با فناوری  Blockchain

آمازون پس از کناره گیری جف بزوس از این سمت، اندی جاسی را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب کرد. در واقع از مدتی قبل،  Jassy  به فناوری بلاکچین علاقه نشان می داد و آن را مورد بررسی قرار می داد تا راه حل هایی برای گزینه های جدید پرداخت اتخاذ کند. جاسی در آن زمان مدیر عامل آمازون وب سرویس بود.

این اتفاق در حالی صورت می گیرد که به تازگی، شرکت تسلا Elon Musk در هنگام تشکیل پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که این شرکت 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است و نیز در 11 فوریه، گزارش شد که غول پرداخت Mastercard در حال آماده سازی بستری است تا به تعدادی از ارزهای رمزپایه اجازه دهد به طور مستقیم در شبکه پرداختی آن حضور پیدا کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *